AIGN15W232T02
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AIGN15W232T02
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR
lomakkeissa:
  • Viesti
AIGN15W232T02: n tekniset tiedot
Osa numero AIGN15W232T02 Valmistaja Panasonic
Kuvaus HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2973 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 12 ~ 24VDC Tyyppi Touchscreen
Koko - näyttö 15.0" Sarja GN15
Käyttölämpötila 0°C ~ 45°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)