CB1F-R-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-R-12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB1F-R-12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
lomakkeissa: CB1F-R-12V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CB1F-R-12V: n tekniset tiedot
Osa numero CB1F-R-12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19439 pcs Tietolomake CB1F-R-12V.pdf
Turn On Jännite (max) 7 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) kytkentäjännite 14VDC - Nom
Sarja CB Release Time 15ms
Pakkaus Bulk Muut nimet 255-2181
CB1F-R-12V-ND
CB1FR12V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 15ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Resistor, Sealed - Flux Protection
Ota Arvostelu (Current) 40A Yhteydenotto Material Silver Alloy, Cadmium Free
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 89.5 Ohms
Coil Virta 1.6 W Coil Current 134mA