CB1F-R-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-R-24V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB1F-R-24V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
lomakkeissa: CB1F-R-24V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CB1F-R-24V: n tekniset tiedot
Osa numero CB1F-R-24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14911 pcs Tietolomake CB1F-R-24V.pdf
Turn On Jännite (max) 14 VDC Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC
päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) kytkentäjännite 28VDC - Nom
Sarja CB Release Time 15ms
Pakkaus Bulk Muut nimet 255-2732
CB1F-R-24V-ND
CB1FR24V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 15ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Resistor, Sealed - Flux Protection
Ota Arvostelu (Current) 20A Yhteydenotto Material Silver Alloy, Cadmium Free
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 287 Ohms
Coil Virta 2 W Coil Current 84.0mA