ECE-T2DP272FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2DP272FA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECE-T2DP272FA
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: ECE-T2DP272FA.pdf
  • Viesti
ECE-T2DP272FA: n tekniset tiedot
Osa numero ECE-T2DP272FA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6347 pcs Tietolomake ECE-T2DP272FA.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Sarja T-UP Ripple Current @ Low Frequency 5.41A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.574A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet ECET2DP272FA
P10045
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2700µF