ECE-T2DP392FX
PanasonicPanasonic
ECE-T2DP392FX Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECE-T2DP392FX
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: ECE-T2DP392FX.pdf
  • Viesti
ECE-T2DP392FX: n tekniset tiedot
Osa numero ECE-T2DP392FX Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4455 pcs Tietolomake ECE-T2DP392FX.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Sarja T-UP Ripple Current @ Low Frequency 6.81A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.534A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet ECET2DP392FX
P13178
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 3900µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 55 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 3900µF