ECH-U1104JC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1104JC9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECH-U1104JC9
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 2820
lomakkeissa: ECH-U1104JC9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
ECH-U1104JC9: n tekniset tiedot
Osa numero ECH-U1104JC9 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 2820 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105185 pcs Tietolomake ECH-U1104JC9.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm) Sarja ECH-U(C)
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2820 (7150 Metric) Muut nimet ECHU1104JC9
PCF1489TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.130" (3.30mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2820 (7150 Metric) kapasitanssi 0.1µF