ECH-U1124GC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1124GC9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECH-U1124GC9
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.12UF 2% 100VDC 2820
lomakkeissa: ECH-U1124GC9.pdf
RoHs-tila Pyydä varastotarkastusta / pyydä varastotarkastusta
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
ECH-U1124GC9: n tekniset tiedot
Osa numero ECH-U1124GC9 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 2% 100VDC 2820 Lyijytön tila / RoHS-tila Pyydä varastotarkastusta / pyydä varastotarkastusta
Saatavana oleva määrä 34914 pcs Tietolomake ECH-U1124GC9.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±2% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm) Sarja ECH-U(C)
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2820 (7150 Metric) Muut nimet PCF1507CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Request inventory verification / Request inventory verification Korkeus - Istuva (Max) 0.146" (3.70mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.12µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2820 (7150 Metric) kapasitanssi 0.12µF