ECJ-RVC1H120K
PanasonicPanasonic
ECJ-RVC1H120K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECJ-RVC1H120K
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ARRAY 12PF 50V NP0 1206
RoHs-tila Pyydä varastotarkastusta / pyydä varastotarkastusta
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ECJ-RVC1H120K: n tekniset tiedot
Osa numero ECJ-RVC1H120K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ARRAY 12PF 50V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Pyydä varastotarkastusta / pyydä varastotarkastusta
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja ECJ-R Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet P10581CT Lukumäärä Kondensaattorit 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Request inventory verification / Request inventory verification Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm)
Dielectric Material Ceramic Yksityiskohtainen kuvaus 12pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Circuit Type Isolated kapasitanssi 12pF