ECJ-RVC1H181K
PanasonicPanasonic
ECJ-RVC1H181K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECJ-RVC1H181K
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ARRAY 180PF 50V NP0 1206
  • Viesti
ECJ-RVC1H181K: n tekniset tiedot
Osa numero ECJ-RVC1H181K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ARRAY 180PF 50V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja ECJ-R Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet P10595CT Lukumäärä Kondensaattorit 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm)
Dielectric Material Ceramic Yksityiskohtainen kuvaus 180pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Circuit Type Isolated kapasitanssi 180pF