ECK-DGL101MB
PanasonicPanasonic
ECK-DGL101MB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-DGL101MB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 100PF 250VAC Y5P RADIAL
lomakkeissa: ECK-DGL101MB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ECK-DGL101MB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-DGL101MB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 100PF 250VAC Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 166705 pcs Tietolomake ECK-DGL101MB.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja GL
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKDGL101MB
P4484
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 100pF Sovellukset General Purpose