ECK-DNA102MB
PanasonicPanasonic
ECK-DNA102MB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-DNA102MB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1000PF 250VAC Y5P RADIAL
lomakkeissa: ECK-DNA102MB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ECK-DNA102MB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-DNA102MB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 1000PF 250VAC Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4159 pcs Tietolomake ECK-DNA102MB.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.433" Dia (11.00mm) Sarja NS-A
Arvioinnit X1, Y1 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKDNA102MB
P10450
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 1000pF Sovellukset Safety