ECK-THC101KB
PanasonicPanasonic
ECK-THC101KB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-THC101KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 100PF 250VAC Y5P 2-SMD
lomakkeissa: ECK-THC101KB.pdf
  • Viesti
ECK-THC101KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-THC101KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 100PF 250VAC Y5P 2-SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4674 pcs Tietolomake ECK-THC101KB.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.268" L x 0.177" W (6.80mm x 4.50mm) Sarja ECK
Arvioinnit Y1 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2-SMD Muut nimet P15540DKR
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Gull Wing
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100pF ±10% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) 2-SMD
kapasitanssi 100pF Sovellukset Safety