ECK-THC221MB
PanasonicPanasonic
ECK-THC221MB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-THC221MB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 220PF 250VAC Y5P 2-SMD
lomakkeissa: ECK-THC221MB.pdf
  • Viesti
ECK-THC221MB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-THC221MB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 220PF 250VAC Y5P 2-SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5884 pcs Tietolomake ECK-THC221MB.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm) lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.268" L x 0.177" W (6.80mm x 4.50mm) Sarja ECK
Arvioinnit Y1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD Muut nimet ECKTHC221MB
P15538TR
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) 2-SMD
kapasitanssi 220pF Sovellukset Safety