ECW-FD2W334JB
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2W334JB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.33UF 5% 450VDC RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2W334JB.pdf2.ECW-FD2W334JB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
ECW-FD2W334JB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2W334JB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 417972 pcs Tietolomake 1.ECW-FD2W334JB.pdf2.ECW-FD2W334JB.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.496" L x 0.220" W (12.60mm x 5.60mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2W334JB
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.606" (15.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.33µF