ECW-FD2W334KB
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W334KB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2W334KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD
lomakkeissa: 1.ECW-FD2W334KB.pdf2.ECW-FD2W334KB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ECW-FD2W334KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2W334KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 123389 pcs Tietolomake 1.ECW-FD2W334KB.pdf2.ECW-FD2W334KB.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.496" L x 0.220" W (12.60mm x 5.60mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2W334KB
P16720
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.606" (15.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.33µF