ECW-FD2W335KB
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W335KB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2W335KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 450VDC RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2W335KB.pdf2.ECW-FD2W335KB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
ECW-FD2W335KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2W335KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 139504 pcs Tietolomake 1.ECW-FD2W335KB.pdf2.ECW-FD2W335KB.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.996" L x 0.386" W (25.30mm x 9.80mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2W335KB
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.772" (19.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 3.3µF