EEE-2AA220P
PanasonicPanasonic
EEE-2AA220P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-2AA220P
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-2AA220P.pdf2.EEE-2AA220P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEE-2AA220P: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-2AA220P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 400585 pcs Tietolomake 1.EEE-2AA220P.pdf2.EEE-2AA220P.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja S Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 144.5mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEE2AA220P
PCE3967TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 22µF