EEE-2AA3R3P
PanasonicPanasonic
EEE-2AA3R3P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-2AA3R3P
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-2AA3R3P.pdf2.EEE-2AA3R3P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
EEE-2AA3R3P: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-2AA3R3P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 851063 pcs Tietolomake 1.EEE-2AA3R3P.pdf2.EEE-2AA3R3P.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja S Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEE2AA3R3P
PCE3970TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.244" (6.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 3.3µF