EEE-FC0J680AP
PanasonicPanasonic
EEE-FC0J680AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FC0J680AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FC0J680AP.pdf2.EEE-FC0J680AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
EEE-FC0J680AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FC0J680AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 204188 pcs Tietolomake 1.EEE-FC0J680AP.pdf2.EEE-FC0J680AP.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FC Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4331CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset Automotive