EEE-FC1A151AP
PanasonicPanasonic
EEE-FC1A151AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FC1A151AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FC1A151AP.pdf2.EEE-FC1A151AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
EEE-FC1A151AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FC1A151AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 522546 pcs Tietolomake 1.EEE-FC1A151AP.pdf2.EEE-FC1A151AP.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja FC Ripple Current @ Low Frequency 172.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEEFC1A151AP
PCE4339TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 400 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset Automotive