EEE-FK1V751SQ
PanasonicPanasonic
EEE-FK1V751SQ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FK1V751SQ
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 750UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FK1V751SQ.pdf2.EEE-FK1V751SQ.pdf3.EEE-FK1V751SQ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
EEE-FK1V751SQ: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FK1V751SQ Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 750UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja FKS Ripple Current @ Low Frequency 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet P122500DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 750µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 750µF