EEE-FK2A151AM
PanasonicPanasonic
EEE-FK2A151AM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FK2A151AM
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FK2A151AM.pdf2.EEE-FK2A151AM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
EEE-FK2A151AM: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FK2A151AM Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41570 pcs Tietolomake 1.EEE-FK2A151AM.pdf2.EEE-FK2A151AM.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja FK Ripple Current @ Low Frequency 594.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 793mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4865DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 170 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset Automotive