EEE-FP0J102AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP0J102AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FP0J102AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FP0J102AP.pdf2.EEE-FP0J102AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
EEE-FP0J102AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FP0J102AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 113893 pcs Tietolomake 1.EEE-FP0J102AP.pdf2.EEE-FP0J102AP.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja FP Ripple Current @ Low Frequency 637.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4430DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF