EEE-FP0J221AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP0J221AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FP0J221AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FP0J221AP.pdf2.EEE-FP0J221AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
EEE-FP0J221AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FP0J221AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 155352 pcs Tietolomake 1.EEE-FP0J221AP.pdf2.EEE-FP0J221AP.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FP Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4515DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 260 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF