EEE-FT1H331GP
PanasonicPanasonic
EEE-FT1H331GP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FT1H331GP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
EEE-FT1H331GP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FT1H331GP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja FT Ripple Current @ Low Frequency 585mA @ 120Hz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet PCE5121DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive