EEE-FT1V331GP
PanasonicPanasonic
EEE-FT1V331GP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FT1V331GP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEE-FT1V331GP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FT1V331GP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja FT Ripple Current @ Low Frequency 552.5mA @ 120Hz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet EEEFT1V331GP
PCE5118TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive