EEE-TP1K511M
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-TP1K511M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Viesti
EEE-TP1K511M: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-TP1K511M Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TP Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEETP1K511M
P123464TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 95 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 510µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 95 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 510µF Sovellukset Automotive, High Temperature Reflow