EEE-TP1V101AP
PanasonicPanasonic
EEE-TP1V101AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-TP1V101AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-TP1V101AP.pdf2.EEE-TP1V101AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEE-TP1V101AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-TP1V101AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 234118 pcs Tietolomake 1.EEE-TP1V101AP.pdf2.EEE-TP1V101AP.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja TP Ripple Current @ Low Frequency 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEETP1V101AP
PCE4934TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 100µF