EEF-UD0D331LE
PanasonicPanasonic
EEF-UD0D331LE Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEF-UD0D331LE
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
lomakkeissa: EEF-UD0D331LE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
EEF-UD0D331LE: n tekniset tiedot
Osa numero EEF-UD0D331LE Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39824 pcs Tietolomake EEF-UD0D331LE.pdf
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja SP-Cap UD
Ripple Current @ High Frequency 3.4A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet PCE4487CT Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose