EEF-UD0D331LR
PanasonicPanasonic
EEF-UD0D331LR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEF-UD0D331LR
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
lomakkeissa: EEF-UD0D331LR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
EEF-UD0D331LR: n tekniset tiedot
Osa numero EEF-UD0D331LR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36484 pcs Tietolomake EEF-UD0D331LR.pdf
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja SP-Cap UD
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet PCE4270CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF