SP2-DC110V
PanasonicPanasonic
SP2-DC110V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP2-DC110V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V
lomakkeissa: SP2-DC110V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
SP2-DC110V: n tekniset tiedot
Osa numero SP2-DC110V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3231 pcs Tietolomake SP2-DC110V.pdf
Turn On Jännite (max) 77 VDC Sammuta Voltage (Min) 11 VDC
päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SP Release Time 20ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C Toiminta-aika 30ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 15A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 110VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 40.7 kOhms Coil Virta 300 mW
Coil Current 2.7mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SP2-DC36V
SP2-DC36V
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 36V