SP2-DC36V
PanasonicPanasonic
SP2-DC36V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP2-DC36V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 36V
lomakkeissa: SP2-DC36V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
SP2-DC36V: n tekniset tiedot
Osa numero SP2-DC36V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 36V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3402 pcs Tietolomake SP2-DC36V.pdf
Turn On Jännite (max) 25.2 VDC Sammuta Voltage (Min) 3.6 VDC
päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SP Release Time 20ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C Toiminta-aika 30ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 36VDC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 15A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 36VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 4.3 kOhms Coil Virta 300 mW
Coil Current 8.3mA