SP4-DC12V
PanasonicPanasonic
SP4-DC12V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP4-DC12V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
lomakkeissa: SP4-DC12V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
SP4-DC12V: n tekniset tiedot
Osa numero SP4-DC12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2799 pcs Tietolomake SP4-DC12V.pdf
Turn On Jännite (max) 8.4 VDC Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC
päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SP Release Time 20ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Tube
Muut nimet 255-2840
SP4-DC12V-ND
SP4DC12V
Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C
Toiminta-aika 30ms Asennustyyppi Socketable
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable
Ota Arvostelu (Current) 10A Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 480 Ohms
Coil Virta 300 mW Coil Current 25.0mA