SP4-DC32V
PanasonicPanasonic
SP4-DC32V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP4-DC32V
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 32V
lomakkeissa: SP4-DC32V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
SP4-DC32V: n tekniset tiedot
Osa numero SP4-DC32V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3526 pcs Tietolomake SP4-DC32V.pdf
Turn On Jännite (max) 22.4 VDC Sammuta Voltage (Min) 3.2 VDC
päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max
Sarja SP Release Time 20ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C Toiminta-aika 30ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 32VDC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 32VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 3.4 kOhms Coil Virta 300 mW
Coil Current 9.4mA