| Osa numero | LQA20N200C | Valmistaja | Power Integrations |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ARRAY GP 200V 10A TO252 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 117403 pcs | Tietolomake | LQA20N200C.pdf |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.15V @ 10A | Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V |
| Toimittaja Device Package | TO-252, (D-Pak) | Nopeus | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja | Qspeed™ | Käänteinen Recovery Time (TRR) | 16ns |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Muut nimet | 596-1456-2 596-1456-5 596-1456-5-ND |
Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 2 (1 Year) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS Compliant | diodi Tyyppi | Standard |
| diodikonfiguraatiolla | 1 Pair Common Cathode | Yksityiskohtainen kuvaus | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 500µA @ 200V | Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) | 10A |