LQA12B300C
Power IntegrationsPower Integrations
LQA12B300C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQA12B300C
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO263
lomakkeissa: LQA12B300C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
LQA12B300C: n tekniset tiedot
Osa numero LQA12B300C Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90123 pcs Tietolomake LQA12B300C.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.9V @ 6A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package TO-263AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 11.5ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 300V 6A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 300V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 6A