LQA30T300
Power IntegrationsPower Integrations
LQA30T300 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQA30T300
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 30A TO220AC
lomakkeissa: LQA30T300.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LQA30T300: n tekniset tiedot
Osa numero LQA30T300 Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE GEN PURP 300V 30A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39746 pcs Tietolomake LQA30T300.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.95V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 13.7ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet 596-1361-5 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 300V 30A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 300V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 30A Kapasitanssi @ Vr, F -