LQA32T300C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQA32T300C
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO220
lomakkeissa: LQA32T300C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
LQA32T300C: n tekniset tiedot
Osa numero LQA32T300C Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 300V TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57836 pcs Tietolomake LQA32T300C.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.9V @ 16A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 13ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 596-1366-5 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 300V 16A Through Hole TO-220-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 300V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 16A