LXA20T600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA20T600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXA20T600
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AC
lomakkeissa: LXA20T600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LXA20T600: n tekniset tiedot
Osa numero LXA20T600 Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34604 pcs Tietolomake LXA20T600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3.1V @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 26.5ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet 596-1357-5 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A Kapasitanssi @ Vr, F 92pF @ 10V, 1MHz