LXA10T600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA10T600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXA10T600
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 10A TO220AC
lomakkeissa: LXA10T600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LXA10T600: n tekniset tiedot
Osa numero LXA10T600 Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 10A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54536 pcs Tietolomake LXA10T600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3V @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 23ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet 596-1373-5 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 10A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 10A Kapasitanssi @ Vr, F -