R0.25S12-123.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-123.3/H-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R0.25S12-123.3/H-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
lomakkeissa: R0.25S12-123.3/H-R.pdf
  • Viesti
R0.25S12-123.3/H-R: n tekniset tiedot
Osa numero R0.25S12-123.3/H-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10293 pcs Tietolomake R0.25S12-123.3/H-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R0.25S Virta (wattia) 250mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10015051
R0.25S12123.3/HR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 60 ~ 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 76mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R0.25S12-123.3/HP
R0.25S12-123.3/HP
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Varastossa: 8879 pcs
ladata: R0.25S12-123.3/HP.pdf
RFQ
R0.25S12-123.3-R
R0.25S12-123.3-R
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 10712 pcs
ladata: R0.25S12-123.3-R.pdf
RFQ
R0.25S12-123.3/H
R0.25S12-123.3/H
ladata: R0.25S12-123.3/H.pdf
R0.25S12-123.3/P
R0.25S12-123.3/P
ladata: R0.25S12-123.3/P.pdf
R0.25S12-123.3
R0.25S12-123.3