R0.25S12-123.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-123.3/HP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R0.25S12-123.3/HP-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
lomakkeissa: R0.25S12-123.3/HP-R.pdf
  • Viesti
R0.25S12-123.3/HP-R: n tekniset tiedot
Osa numero R0.25S12-123.3/HP-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10068 pcs Tietolomake R0.25S12-123.3/HP-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R0.25S Virta (wattia) 250mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10015111
R0.25S12123.3/HPR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 60 ~ 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 76mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
Liittyvät tuotteet
R0.25S12-1505/H-R
R0.25S12-1505/H-R
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 250MW
Varastossa: 10207 pcs
ladata: R0.25S12-1505/H-R.pdf
RFQ
R0.25S12-123.3
R0.25S12-123.3
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Varastossa: 11025 pcs
ladata: R0.25S12-123.3.pdf
RFQ
R0.25S12-1505-R
R0.25S12-1505-R
ladata: R0.25S12-1505-R.pdf
R0.25S12-123.3/HP
R0.25S12-123.3/HP
ladata: R0.25S12-123.3/HP.pdf
R0.25S12-123.3/H
R0.25S12-123.3/H