R09P12D/P
RECOM PowerRECOM Power
R09P12D/P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R09P12D/P
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W
lomakkeissa: R09P12D/P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R09P12D/P: n tekniset tiedot
Osa numero R09P12D/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7315 pcs Tietolomake R09P12D/P.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 8.1V Jännite - tulo (Max) 9.9V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 10014101 Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 8.1V - 9.9V Input Nykyinen - Output (Max) 41mA, 41mA