R09P12S/P
RECOM PowerRECOM Power
R09P12S/P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R09P12S/P
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 1W
lomakkeissa: R09P12S/P.pdf
  • Viesti
R09P12S/P: n tekniset tiedot
Osa numero R09P12S/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7500 pcs Tietolomake R09P12S/P.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 8.1V Jännite - tulo (Max) 9.9V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 10014099 Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 8.1V - 9.9V Input Nykyinen - Output (Max) 84mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R09P12S/P/X2/R6.4
R09P12S/P/X2/R6.4
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
Varastossa: 4918 pcs
ladata: R09P12S/P/X2/R6.4.pdf
RFQ
R09P12D/R8
R09P12D/R8
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 4879 pcs
ladata: R09P12D/R8.pdf
RFQ
R09P12S/P/X2
R09P12S/P/X2
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
ladata: R09P12S/P/X2.pdf
R09P12S/P/R6.4
R09P12S/P/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
ladata: R09P12S/P/R6.4.pdf
R09P12S/R6.4
R09P12S/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
ladata: R09P12S/R6.4.pdf
R09P12D/P/R8
R09P12D/P/R8
ladata: R09P12D/P/R8.pdf
R09P12S/P/R8
R09P12S/P/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
ladata: R09P12S/P/R8.pdf
R09P12D/R6.4
R09P12D/R6.4
ladata: R09P12D/R6.4.pdf
R09P12S
R09P12S
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
ladata: R09P12S.pdf
R09P12D/P/R6.4
R09P12D/P/R6.4
ladata: R09P12D/P/R6.4.pdf
R09P12S/P/X2/R8
R09P12S/P/X2/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
ladata: R09P12S/P/X2/R8.pdf
R09P12D/P
R09P12D/P
ladata: R09P12D/P.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna