R09P12S/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R09P12S/P/R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R09P12S/P/R8
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 1W
lomakkeissa: R09P12S/P/R8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R09P12S/P/R8: n tekniset tiedot
Osa numero R09P12S/P/R8 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4389 pcs Tietolomake R09P12S/P/R8.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 8.1V Jännite - tulo (Max) 9.9V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx/R Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 19900483 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 8.1V - 9.9V Input Nykyinen - Output (Max) 84mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R09P12D/R8
R09P12D/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Varastossa: 4879 pcs
ladata: R09P12D/R8.pdf
RFQ
R09P12S/P/X2/R6.4
R09P12S/P/X2/R6.4
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W
Varastossa: 4918 pcs
ladata: R09P12S/P/X2/R6.4.pdf
RFQ
R09P12S/P
R09P12S/P
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 1W