R12P12D/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P12D/P/R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R12P12D/P/R8
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W
lomakkeissa: R12P12D/P/R8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R12P12D/P/R8: n tekniset tiedot
Osa numero R12P12D/P/R8 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4702 pcs Tietolomake R12P12D/P/R8.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx/R Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 19900608 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 41mA, 41mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R12P12D
R12P12D
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-12V 1W