R12P12D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P12D/R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R12P12D/R8
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W
lomakkeissa: R12P12D/R8.pdf
  • Viesti
R12P12D/R8: n tekniset tiedot
Osa numero R12P12D/R8 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5423 pcs Tietolomake R12P12D/R8.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -12V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 8kV Jännite - tulo (Min) 10.8V
Jännite - tulo (Max) 13.2V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Sarja ECONOLINE RxxPxx/R
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads Muut nimet 19900583
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 10.8V - 13.2V Input
Nykyinen - Output (Max) 41mA, 41mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical