R15P09D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P09D/R6.4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P09D/R6.4
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-9V 1W
lomakkeissa: R15P09D/R6.4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R15P09D/R6.4: n tekniset tiedot
Osa numero R15P09D/R6.4 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4978 pcs Tietolomake R15P09D/R6.4.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -9V
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx/R Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 19900530 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 55mA, 55mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 55mA, 55mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R15P09D/P
R15P09D/P
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Varastossa: 8048 pcs
ladata: R15P09D/P.pdf
RFQ
R15P05S/X2/R8
R15P05S/X2/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 1W
Varastossa: 4610 pcs
ladata: R15P05S/X2/R8.pdf
RFQ
R15P09D
R15P09D