R15P09S/P
RECOM PowerRECOM Power
R15P09S/P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P09S/P
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 1W
lomakkeissa: R15P09S/P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R15P09S/P: n tekniset tiedot
Osa numero R15P09S/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7366 pcs Tietolomake R15P09S/P.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 10014063 Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 111mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R15P09D/R6.4
R15P09D/R6.4
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Varastossa: 4978 pcs
ladata: R15P09D/R6.4.pdf
RFQ
R15P09D/P
R15P09D/P
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 8048 pcs
ladata: R15P09D/P.pdf
RFQ
R15P09S
R15P09S
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W
ladata: R15P09S.pdf
R15P09S/R6.4
R15P09S/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W
ladata: R15P09S/R6.4.pdf
R15P09S/P/R8
R15P09S/P/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W
ladata: R15P09S/P/R8.pdf
R15P09S/P/X2/R8
R15P09S/P/X2/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W
ladata: R15P09S/P/X2/R8.pdf
R15P09S/P/R6.4
R15P09S/P/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W
ladata: R15P09S/P/R6.4.pdf
R15P09S/P/X2
R15P09S/P/X2
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W
ladata: R15P09S/P/X2.pdf
R15P09D/R8
R15P09D/R8
ladata: R15P09D/R8.pdf
R15P09S/P/X2/R6.4
R15P09S/P/X2/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 9V 1W
ladata: R15P09S/P/X2/R6.4.pdf
R15P09D/P/R8
R15P09D/P/R8
ladata: R15P09D/P/R8.pdf
R15P09D/P/R6.4
R15P09D/P/R6.4
ladata: R15P09D/P/R6.4.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna