R15P205D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P205D/R6.4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P205D/R6.4
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 2W
lomakkeissa: R15P205D/R6.4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R15P205D/R6.4: n tekniset tiedot
Osa numero R15P205D/R6.4 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5051 pcs Tietolomake R15P205D/R6.4.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -5V
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 6.4kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxP2xx/R Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 19900780 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 200mA, 200mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 200mA, 200mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R15P205D/R8
R15P205D/R8
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Varastossa: 5127 pcs
ladata: R15P205D/R8.pdf
RFQ
R15P205S/P
R15P205S/P
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
Varastossa: 6577 pcs
ladata: R15P205S/P.pdf
RFQ
R15P205D
R15P205D